آقای دکتر محمدرضا عارف عضو پیوسته فرهنگستان علوم و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی طی تماس تلفنی با آقای دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به تشکیل کارگروه مقابله با کرونا در فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد که به همراه نمایندگان مجلس با تمام توان در خدمت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای کمک و خدمت‌رسانی به جامعه پزشکی و درمانی کشور هستند.

دکتر محمدرضا عارف طی این گفت و گوی تلفنی با اشاره به ورود ویروس کرونا به کشور و تلاش مجدانه پزشکان، پرستاران و کادر درمانی کشور برای درمان بیماران مبتلا به ویروس کرونا، گفت: وظیفه خود دانستم از جنابعالی و همکارانتان که این روزها در حال جهاد بزرگی هستید قدردانی کنم. مطمئنا مردم کشورمان نیز قدردان زحمات جامعه پزشکی و درمانی کشور هستند.

عضو پیوسته فرهنگستان علوم با یادآوری دوران دفاع مقدس و نقش ممتاز پزشکان و پرستاران در آن دوران، تصریح کرد: نقشی که همکاران شما در درمان بیماران مبتلا به ویروس کرونا و پیشگیری از این ویروس ایفا می‌کنند یادآور نقش‌آفرینی آنان در دوران دفاع مقدس است.

وزیر بهداشت نیز در این مکالمه از حمایت‌های دکتر عارف و دیگر نمایندگان مجلس قدردانی کرد و گفت: محبت‌های جنابعالی و دوستان شما باعث دلگرمی من و همکارانم در وزارت بهداشت است.

1000 کاراکتر باقی مانده


IMAGE گفتگوی ایسنا با دکتر محمد صال مصلحیان
اعتلای علوم پایه، گامی اساسی در مسیر توسعه
IMAGE گفتگوی ایسنا با دکتر مهدی گلشنی
در دنیای علم ما مشق نویس هستیم
IMAGE گفتگوی ایکنا با رضا داوری اردکانی
درد فلسفه مقدم بر علم فلسفه است
IMAGE گفتگوی فرهنگ امروز با دکتر رضا داوری اردکانی
درباره سایه، شعر و سیاست
IMAGE گفتگوی ایسنا با دکتر محمدرضا اسلامی
جهان اول کشوری است که در برابر همه سختی‌ها ایستاده است