آکادمی علوم جوانان با هدف حمایت از دانشمندان جوان فراخوانی را برای عضویت در آکادمی مزبور ارسال و درخواست کرده است فراخوان مذکور در شبکه­ های علمی منتشر شود تا دانشمندان و پژوهشگران جوان سراسر دنیا در آکادمی علوم جوانان عضو شوند. توضیحات بیشتر در آدرس ذیل موجود است:

https://globalyoungacademy.net/call-for-new-members

همچنین در بخشی از این فراخوان آمده است حضور دانشمندان زن؛ دانشمندان علوم اجتماعی، هنر، و علوم انسانی و نیز پژوهشگران شاغل در سازمان­ های دولتی، صنعت، و بخش ­های غیردولتی مورد استقبال قرار می­ گیرد و اعلام کرده است که تمایل دارد دانشمندان جدید خود را از مناطقی که کمتر عضو دارند، انتخاب کند. مهلت ارسال درخواست عضویت: 2 مهرماه 1396 (24 سپتامبر 2017) می باشد.

آکادمی علوم جوانان  در سال 2010 میلادی تأسیس شده و یک سازمان بین­ المللی متشکل از پژوهشگران جوان و اعضای خود از شش قاره جهان است. اعضای آکادمی برای مدت پنج سال انتخاب می شوند. هر عضو باید در اجلاس عمومی سالانه آکادمی شرکت کند و در یک یا چند برنامه سازمان، مشارکت فعالانه داشته باشد. این برنامه­ ها شامل مشارکت در توسعه سیاسی، ارتقای آکادمی­ های ملی جوانان یا ارتقای علم و آموزش در سطح بین ­المللی است.

 

روابط عمومی فرهنگستان علوم

1000 کاراکتر باقی مانده


IMAGE گفتگو با دکتر سیدمصطفی محقق داماد
الهیات محیط زیست
IMAGE گفتگو با دکتر محمد شاهدی
اهمیت مصرف پروتئین
IMAGE گفتگو با دکتر سید محمد بلورچیان
معجزات سیلیکون در عصر جدید
IMAGE گفتگو با دکتر یوسف ثبوتی
به مردم اعتماد کردیم
IMAGE گفتگو با دکتر رضا داوری اردکانی
غربت فیلسوف بودن

جدید ترین تصاویر

سومین دوره تجلیل از پژوهشگران جوان برجسته علوم پایه کشور-منتخب فرهنگستان علوم، اردیبهشت96_3
اولین جلسه شورای همگانی گروه علوم مهندسی درسال 96_3
دیدار نوروزی اعضاء و کارمندان با رئیس فرهنگستان علوم_1
اولین جلسه شورای هماهنگی گروه علوم پایه در سال 96_3

پخش فیلم