فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را گرامی می داریم


 

 

آکادمی علوم جوانان با هدف حمایت از دانشمندان جوان فراخوانی را برای عضویت در آکادمی مزبور ارسال و درخواست کرده است فراخوان مذکور در شبکه­ های علمی منتشر شود تا دانشمندان و پژوهشگران جوان سراسر دنیا در آکادمی علوم جوانان عضو شوند. توضیحات بیشتر در آدرس ذیل موجود است:

https://globalyoungacademy.net/call-for-new-members

همچنین در بخشی از این فراخوان آمده است حضور دانشمندان زن؛ دانشمندان علوم اجتماعی، هنر، و علوم انسانی و نیز پژوهشگران شاغل در سازمان­ های دولتی، صنعت، و بخش ­های غیردولتی مورد استقبال قرار می­ گیرد و اعلام کرده است که تمایل دارد دانشمندان جدید خود را از مناطقی که کمتر عضو دارند، انتخاب کند. مهلت ارسال درخواست عضویت: 2 مهرماه 1396 (24 سپتامبر 2017) می باشد.

آکادمی علوم جوانان  در سال 2010 میلادی تأسیس شده و یک سازمان بین­ المللی متشکل از پژوهشگران جوان و اعضای خود از شش قاره جهان است. اعضای آکادمی برای مدت پنج سال انتخاب می شوند. هر عضو باید در اجلاس عمومی سالانه آکادمی شرکت کند و در یک یا چند برنامه سازمان، مشارکت فعالانه داشته باشد. این برنامه­ ها شامل مشارکت در توسعه سیاسی، ارتقای آکادمی­ های ملی جوانان یا ارتقای علم و آموزش در سطح بین ­المللی است.

 

روابط عمومی فرهنگستان علوم

1000 کاراکتر باقی مانده


IMAGE گفتگو با دکتر رضا داوری اردکانی
فلسفه، توسعه و روشنفکری
IMAGE گفتگو با دکتر سیدمصطفی محقق داماد
الهیات محیط زیست
IMAGE گفتگو با دکتر محمد شاهدی
اهمیت مصرف پروتئین
IMAGE گفتگو با دکتر سید محمد بلورچیان
معجزات سیلیکون در عصر جدید

جدید ترین تصاویر

یکصد و نوزدهمین جلسه مجمع عمومی (96/06/30)_9
یکصد و نوزدهمین جلسه مجمع عمومی (96/06/30)_10
اولین جلسه شورای هماهنگی گروه علوم پایه در سال 96_6
سخنرانی

پخش فیلم