آقای دکتر محمدرضا عارف عضو پیوسته فرهنگستان علوم و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی طی تماس تلفنی با آقای دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به تشکیل کارگروه مقابله با کرونا در فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد که به همراه نمایندگان مجلس با تمام توان در خدمت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای کمک و خدمت‌رسانی به جامعه پزشکی و درمانی کشور هستند.

دکتر محمدرضا عارف طی این گفت و گوی تلفنی با اشاره به ورود ویروس کرونا به کشور و تلاش مجدانه پزشکان، پرستاران و کادر درمانی کشور برای درمان بیماران مبتلا به ویروس کرونا، گفت: وظیفه خود دانستم از جنابعالی و همکارانتان که این روزها در حال جهاد بزرگی هستید قدردانی کنم. مطمئنا مردم کشورمان نیز قدردان زحمات جامعه پزشکی و درمانی کشور هستند.

عضو پیوسته فرهنگستان علوم با یادآوری دوران دفاع مقدس و نقش ممتاز پزشکان و پرستاران در آن دوران، تصریح کرد: نقشی که همکاران شما در درمان بیماران مبتلا به ویروس کرونا و پیشگیری از این ویروس ایفا می‌کنند یادآور نقش‌آفرینی آنان در دوران دفاع مقدس است.

وزیر بهداشت نیز در این مکالمه از حمایت‌های دکتر عارف و دیگر نمایندگان مجلس قدردانی کرد و گفت: محبت‌های جنابعالی و دوستان شما باعث دلگرمی من و همکارانم در وزارت بهداشت است.

1000 کاراکتر باقی مانده


IMAGE گفتگوی ایبنا با دکتر رضا داوری اردکانی
اصحاب ایدئولوژی فلسفه را آلوده به سیاست کردند
IMAGE گفتگوی ایبنا با دکتر غلامرضا اعوانی
فلسفه در غرب زنده است
IMAGE گفتگو با دکتر حسن تاج بخش
کتابخانه شکوفه‌زار دانشمندان است
IMAGE گفتگوی انجمن اندیشه و قلم با دکتر رسول جعفریان
مدافع اصل علم هستم
IMAGE گفتگوی ایسنا با دکتر محمدرضا اسلامی
دولت از افراد دارای نبوغ حمایت کند

جدید ترین تصاویر

گرامیداشت روز کشاورزی
دیدار جمعی از اهالی فرهنگ و هنر با رئیس فرهنگستان علوم_8
09
آقای دکتر مهدی محقق